COCEEU logo

INTERNATIONAL FOUNDATION YEAR

Pre-University S Výučbou V Anglickom Jayzku

Program Pre-University (rok vynechaný v štúdiu po ukončení strednej školy) je navrhnutý špeciálne na prípravu slovenských a európskych študentov na vysokoškolské štúdium v anglicky hovoriacej krajine.

Check
Kurz ti pomôže zdokonaliť tvoje anglické jazykové znalosti na požadovanú úroveň, ale tiež ti poskytne akademické zručnosti, ktoré potrebuješ pre úspešné absolvovanie vysokoškolského štúdia.
Check
Program sa vyučuje v akademickom roku a hodnotí sa pomocou skúšok a polročných prác. Okrem toho, že ťa obohatí anglickými zručnosťami a akademickými kvalifikáciami pre štúdium v anglicky hovoriacej krajine, taktiež zvýši tvoje kultúrne povedomie.
PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?
Ak chceš študovať vysokú školu v anglicky hovoriacej krajine, ale nespĺňaš požiadavky na štúdium, neovládaš dostatočne anglický jazyk alebo by si chcel kurz v novej krajine začať na základnej jazykovej úrovni a s pomocou, mal by si najskôr študovať Pre-University kurz.

Buď pripravený

Check
Vďaka skúsenostiam s účasťou v rôznorodej komunite a dôslednému akademickému vzdelaniu budeš mať zručnosti, líderské schopnosti a prípravu potrebnú na úspech na ďalšej akademickej úrovni, ktorá ťa čaká.
Check
Gymnázium COCEEU ti pomôže pripraviť sa na vysokoškolské vzdelávanie od prvého dňa na pôde školy. Dostaneš poradenstvo v oblasti hľadania správnej vysokej školy, procesu podania prihlášky, prípravy na prijímacie skúšky, až k rozhodnutiu zapísania sa na tú správnu vysokú školu.

Pre-University Vyučovacie Predmety

Podnikanie, Ekonomika a Sociálne Vedy
Podnikanie, Ekonomika a Sociálne Vedy
Počas tohto roku ťa pripravíme na štúdium na obchodných, hospodárskych a spoločensko-vedných fakultách, na rôznych vysokých školách v anglicky hovoriacej krajine. Získaj informácie o moduloch, hodnotení, termínoch skúšok a stupňoch štúdia, do ktorých môžeš nastúpiť po tomto kurze.
Čítaj viac White arrow
Veda, Inžinierstvo A Výpočtová Technológia
Veda, Inžinierstvo A Výpočtová Technológia
Počas tohto roka ťa pripravíme na vedecké, inžinierske a IT štúdium na rôznych vysokých školách v anglicky hovoriacej krajine. Získaj informácie o moduloch, hodnotení, termínoch skúšok a stupňoch štúdia, do ktorých môžeš nastúpiť po tomto kurze.
Čítaj viac White arrow
ZAČNI TU

ZAČNI TU

Najlepší spôsob, ako zistiť, či je The College of Central Europe pre teba tá pravá škola je navštíviť nás a zažiť všetky skvelé aktivity, ktoré sa tu konajú.

Naším cieľom pri posudzovaní prihlášok je určiť tvoj potenciál akademicky uspieť a byť šťastný a prospešný člen rodiny COCEEU.

Prihláška Black arrow