COCEEU logo

Prijímačky

Prijímací proces

Prijímací proces

Vitajte v procese žiadosti!

Našim hlavným cieľom je ponúkať vzdelanie, ktoré premieňa životy, a preto hľadáme novú generáciu študentov. Talentovaných, podnikavých, inovatívnych, nadšených ľudí, ktorí sa usilujú o rozvoj svojho životného prostredia a blaho spoločnosti, ako ich vlastný ľudský rozvoj.

V The College of Central Europe prijímame prihlášky po celý rok. Aj keď sme v našom prístupe veľmi selektívni, naším cieľom je uskutočniť pohovor so všetkými uchádzačmi, či už osobne alebo prostredníctvom aplikácie ZOOM, a tak získať všetky evidencie o predchádzajúcich štúdiách.

Objednaj sa na konzultáciu

Vyplň tvoje údaje do nižšie uvedenej tabuľky, my sa s tebou spojíme a dohodneme ti individuálne stretnutie s naším riaditeľom na návštevu a prehliadku školy.

Tu na The College of Central Europe berieme každé súkromie študenta vážne a všetky osobné údaje použijeme iba v najlepších záujmoch študenta a na poskytovanie produktov a služieb, ktoré od nás požadoval. Z času na čas by sme ťa však chceli informovať s podrobnosťami o ďalších kurzoch, ktoré poskytujeme alebo ťa informovať o nadchádzajúcich školských podujatiach.

Ak súhlasíš s tým, aby sme ťa kontaktovali za týmto účelom, začiarkni políčko a uveď, ako by sme ťa mohli kontaktovať:
Ďakujeme, veľmi skoro vás bude kontaktovať jeden z našich odborníkov!